Luni - Vineri de la 8:00 până la 17:00

Cariere

Oamenii reprezintă activul cel mai de preț al Hydrosystems. De aceea încercăm să le oferim colegilor noștri toate cele necesare pentru a-și putea îndeplini sarcinile de serviciu, precum și să le oferim un mediu de lucru sănătos, sigur și prietenos.

Post vacant - Agent de vânzări

Oferim:
• Lucru intr-o companie stabilă în plină dezvoltare
• Salariu fix (+ bonus de performanţă)
• Telefonie mobila corporativă
• Laptop
• Regim de lucru: de luni pînă vineri
• Concediu anual 28 zile calendaristice
• Automobil de serviciu
• Pachet social complet (asigurare medicală, concediu plătit).

Responsabilități:

- Prezența maximă a mărfurilor pe raft în unitățile comerciale
- Încheierea contractelor de vânzare
- Reducerea datoriei debitoare prin intermediul vizitelor permanente la unitățile comerciale
- Prezentarea la timp a rapoartelor de activitate
- Promovarea produselor și ofertelor noastre
- Managerul lucrează în cadrul departamentului comercial, colaborează cu departamentul operaţional-achiziţii şi marketing pentru a oferi soluții relevante clienților

Cerințe:

• Cunoștințe bune de operare PC
• Cunoașterea limbilor română și rusă
• Experiența de lucru va constitui un avantaj

Despre companie:

- 15 ani pe piaţa
- Apreciem profesionalismul, performanța și onestitatea;
- Colectiv tânăr, companie dinamică;
- Condiții de muncă bune

Dacă dorești să faci parte din Echipa Hydrosystems, trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail:online@hydrosystems.md