banner_karriere

Lucrul în echipă, o importantă valoare corporativă

Lucrul la Hydrosystems

Hydrosystems este o companie cu o cultură corporativă deschisă. Suntem proactivi, avem ambiţii serioase de dezvoltare şi vrem să lucrăm profesionist si orientat către client.

Ce vă putem oferi?

Oferim angajaţilor noştri spaţiu pentru antreprenoriat şi ne aşteptăm ca fiecare persoană să lucreze în mod pozitiv pentru dezvoltarea ulterioară şi profesionalizarea companiei. Considerăm că lucrul în echipă este foarte important. Avem o echipă tânără şi entuziastă şi oferim un pachet competitiv de condiţii de angajare. Asta căutaţi? Atunci luaţi legătura cu noi!

În acest moment sunt libere următoarele posturi:

  1. Agent Vînzări interne

    Aria de responsabilități:
    - Managementul relaţiilor cu clienţii;
    - Recepţionarea comenzilor (telefon/fax);
    - Introducerea comenzilor în programul de gestiune;
    - Promovare oferte speciale vînzări.

    Cerințe:
    - Fluență în limbile română și rusă;
    - Abilități de lucru PC.

    Va reprezenta avantaj:
    - Experienţă similară de lucru;
    - Experiență de lucru în aplicația 1C.

    Oferim:
    - Salariu atractiv şi pachet social complet;
    - Condiții atractive de muncă – sediu modern, birou spațios, colectiv tînăr, atmosferă prietenoasă de lucru.

    Așteptăm CV-ul dvs. la info@hydrosystems.md

Contact